T O P
  • By -

AutoModerator

#####KGBTR Discord'a katılmak için: [KGBTR Discord](https://www.discord.gg/KGBTR) ######KGBTR'yi başka platformlarda da takip et: [KGBTR YouTube](https://www.youtube.com/KGBTR) . [KGBTR Twitter](https://twitter.com/kgbtr) . [KGBTR Instagram](https://www.instagram.com/kgbreddit/) ######Ayrıca şunlar da var: [KGBTR Business](https://t.me/+UNKY7OrnJBxhN2Ey) . [Furkan Topal Twitch](https://www.twitch.t/FurkanTopalKGBTR) . [Furkan Topal+ Telegram](https://t.me/+P4FO0w2KB1ExMDZi) ######Sponsored by www.floodlar.com *I am a bot, and this action was performed automatically. Please [contact the moderators of this subreddit](/message/compose/?to=/r/KGBTR) if you have any questions or concerns.*


ErenDaldal

sarılabilcek kimsemin olmaması


johnrickx

Gel sarıl kardeşim, kimse yoğusa biz varız biz


ErenDaldal

uuu gel buraya


Lookmomyicanfly

Biz burdayığz


inanilmazJuar

Başka bir kimsenin kendim ile olan derin sohbetimi bölmemesidir


Lookmomyicanfly

Sürekli mi oluyor bu sohbet


inanilmazJuar

Evet, ne de olsa başka kim var ki bu kadar güzel konuşacak. Yoksa ne çok gülerim sırf imkânı yok diye kötülük etmeyeni ve kendini iyi sanışını ile övünen kimseye. Ve ne çok gülerim sırf başka kimseyi bulamadığında kendini yalnız zannedene. Yalnızlığa alışkın olduğumuz için seviyoruz, kim istemez ikinci bir 'ben' ikinci bir 'akıl'.


H4d3s123

Sol elle 31 çekmektir


Lookmomyicanfly

Aga ben kendimi bildim bileli solla yapiom ![img](emote|t5_12t6sw|6135)


H4d3s123

![img](emote|t5_12t6sw|6135)


reptilianhid

mutluluk


yusufatilgan31

Hayatım boyunca beni takip eden hastalık


yusufatilgan31

![gif](giphy|knpb2bGRiqf8A)


aetyJdjdjjd

Ölüm anının yaklaştığını hissetmek.


Lookmomyicanfly

Ölüm anının farklı büyüsü


johnrickx

Deneyim ve hayatta kalma becerisinin gelişimi


Ens_Drsn

Dertlerimi dinleyecek,her derdimi sorunumu anlatacak birinin olmaması![gif](emote|free_emotes_pack|cry)


Lookmomyicanfly

Hangimizin kaldı ki


[deleted]

3 şeydir, 1.si toplumsal yalnızlıktır. Kimle konuşuraan konuş veya kim sana ulaşmaya çalışırsa çalılsın aradaki duvara takılıp ana ulaşamamasıdır. 2.si ruhen yalnızlıktır. Kendini etraf ile yalnız bırakıp yavaşça çevrende olan bitenleri gözlemlediğin tatlı ve huzurlu olan kafanı topladığın yalnızlıktır. 3.sü ise öz yalnızlıktır. Herşeyden soyutlanıp kendi içindekiler ile yüzleştiğin, seni en çok korkutan ve rahatsız eden şeylerden bile daha kokunç ve beterlerinin içinde olduğunu öğrendiğin fakat aynı zamanda kendini en net eleştirip tanıyabildiğin durumdur. Karanlığa en çok yaklaştığın, iyi-kötü doğru-yanlış ruh-tanrı-insan gibi pek çok şeyi sorgulayıp cebap aradığın, kendinden korkup nefret ettiğin ama bi o kadar da kendini kabul edip iyi şeyleri de görebildiğin felsefi ve kişisel bi yalnızlıktır. Bana göre yalnızlık budur.


Lookmomyicanfly

Peki bunlardan birini yasiyor musun


[deleted]

Hepsi, bazen sıyrıldıpım oluyor. Kısa veya uzun dönem şeklinde gelebiliyor. Zaten yazdıklarımı da kendi yaşafıklarımı yorumlayarak aktardım. Mesela öz yalnızlık yaşadığımda içimde yatanları gördükten sonra gerçekten kendim hakkımda bişeyler öğrendimi fark ettim.


SilverrFoxz10

Sigaranın cızıltısını duymaktır 🚬